Cassey Ho, znáš ji?

14. července 2013 v 18:11 | Kristen |  Fitness
Předpokládám, že když se řekne "Cassey Ho" nebo "Blogilates", tak víš o koho jde. Ale pokud ji neznáš, ráda ti o Cassey řeknu něco víc.

více v celém článkuCassey je pilates a fitness instruktorka. Pochází z města Los Angeles. Vystudovala biologii na Whittier College a v roce 2009 také odpromovala. Původně chtěla být lékařkou, což chtěli i rodiče. Již na škole začala vést hodiny pilates. Později získala certifikáty od Nesta a Balanced Body University. Od té doby začala pracovat jako instruktorka, což dělá doposud. Mimo cvičení se stala také návrhářkou sportovních potřeb, stalo se to náhodou, když nemohla najít tašku na jógu, která by byla podle jejích nároků ( dostatečně velká, na všechny její věci a také značně stylová). Její první taška na jógu nese název "Bowtie Beverly". Objednávky se hrnuly a ona začala vypracovávat další a další modely. Její značka se jmenuje oGorgeous .
První videa na YouTube začala dávat, co vystudovala vysokou školu a než se odstěhovala na východní pobřeží. Jak sama říká, byla to spíše věc na rozloučenou pro její studenty pilates v CA. Mimo jiné také miluje všechny zdravé věci.

Závěr:

I já jsem podle ní začala cvičit. Líbí se mi ten její způsob cvičení, než třeba Jillian Michaels. Nevím, zdá se mi takový "jednodušší", podle
Jillian jsem cvičila asi 2x a ta to má takové "těžší".

ukázka její práce

        Web: http://www.blogilates.com/
YouTube: blogilates / blogilates
 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama